Özgeçmiş

OSMAN EPSİLELİ

01.01.1964 Koyulhisar doğumlu.

İlk, Orta ve Lise eğitimini Koyulhisar’da tamamladı. Evli ve 3 çocuk babası.

1988’den itibaren sarraf ve kuyumcu olarak ticari hayata atıldı. 1988 yılında Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı görevinde bulundu. Koyulhisar Emniyet Amirliği yaptırma, yaşatma ve onarma derneğinde 7 yıl sınırlı sorumlu, 9 nolu taşıyıcılar kooperatifinde 12 yıl başkanlık yaptı. Çeşitli Derneklerde de Yönetim Kurulu’nda görev aldı. 31 mart 2019 Yerel seçimlerinde 2. kez Koyulhisar ilçesi Belediye Başkanlığına seçildi.

Daima halkın yanında olma bilinci ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Başkandan Mesaj

Çok değerli hemşehrilerim, Koyulhisar her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Elimizden geldiğince memleketimize katkı sağlamaya gayret ediyoruz. İlçemizin eksikliklerini iyi biliyor ve bu eksikliklerin giderilmesi için elimizdeki tüm imkanları adaletli ve ahlaki kurallar çerçevesinde sürdürmeye çalışıyoruz.
Daha yaşanabilir bir Koyulhisar için tüm hemşerilerimizin maddi ve manevi desteğine ihtiyaç bulunmaktadır. Bir olursak birlik olursak her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyoruz. Bizleri hiçbir konuda yalnız bırakmayacağını bildiğim tüm hemşerilerimize şimdiden sonsuz teşekkür ederim. Fikirlerinizi, istek ve önerilerinizi belediyemizin yetkili birimlerine ve şahsıma iletmeniz bizleri daha ileriye götüreceğine inanmaktayız. İşe başladığımız günden bu yana belediyemizin kapıları tüm hemşerilerimize açık tek isteğimiz Koyulhisar’ımıza yakışan Koyulhisarlıya yakışan hizmeti sunmaktadır.
Memleket için dün olduğu gibi bugün, yarın ve daima çalışmaya devam edeceğiz.

Osman EPSİLELİ

Koyulhisar Belediye Başkanı