Özgeçmiş

Bora KARAKULLUKCU

1983 yılında Koyulhisar ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Koyulhisar ilçesinde tamamlayan Karakullukcu, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Makine Teknikerliği bölümünden mezun oldu.Koyulhisar Halk Eğitim Merkezinde çeşitli kurslarda usta öğretici olarak görev aldı. 2014 ve 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Koyulhisar Camiikebir Mahallesi Muhtarı olarak seçildi. 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde İYİ Parti Belediye Başkan adayı olarak gösterildi.İlçede aynı zamanda esnaflık yapan Karakullukcu, evlidir.

Daima halkın yanında olma bilinci ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Başkandan Mesaj

Çok değerli hemşehrilerim, Koyulhisar her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Elimizden geldiğince memleketimize katkı sağlamaya gayret ediyoruz. İlçemizin eksikliklerini iyi biliyor ve bu eksikliklerin giderilmesi için elimizdeki tüm imkanları adaletli ve ahlaki kurallar çerçevesinde sürdürmeye çalışıyoruz.
Daha yaşanabilir bir Koyulhisar için tüm hemşerilerimizin maddi ve manevi desteğine ihtiyaç bulunmaktadır. Bir olursak birlik olursak her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyoruz. Bizleri hiçbir konuda yalnız bırakmayacağını bildiğim tüm hemşerilerimize şimdiden sonsuz teşekkür ederim. Fikirlerinizi, istek ve önerilerinizi belediyemizin yetkili birimlerine ve şahsıma iletmeniz bizleri daha ileriye götüreceğine inanmaktayız. İşe başladığımız günden bu yana belediyemizin kapıları tüm hemşerilerimize açık tek isteğimiz Koyulhisar’ımıza yakışan Koyulhisarlıya yakışan hizmeti sunmaktadır.
Memleket için dün olduğu gibi bugün, yarın ve daima çalışmaya devam edeceğiz.

Bora KARAKULLUKCU

Koyulhisar Belediye Başkanı